O firmie Perfekt

Beti

Firma sprzątająca Perfekt powstała z myślą o ułatwianiu i umilaniu codziennego życia. W dobie powszechnej globalizacji, służbowych podróży i grafików zapełnionych po brzegi obowiązkami, długo oczekiwane, wolne chwile chcemy celebrować zasłużonym odpoczynkiem. I nie ma nic w tym złego! Sprawimy, że wracanie po pracy do lśniącego i pachnącego domu z przystrzyżonym trawnikiem i czystym samochodem na podjeździe będzie codziennym punktem w Waszym grafiku, którego nie będziecie się mogli doczekać.

Zdejmiemy również z Waszych barków obowiązek prasowania ubrań i zaopiekujemy się grobami bliskich, które wymagają specjalnej opieki i troski. Nasza oferta naturalnie rozszerzona jest też o usługi dla firm, które są równie dopasowane i przemyślane jak dla klienta indywidualnego.

Polecamy się wszystkim, którzy chcą mieć więcej czasu dla siebie nie rezygnując z komfortu, jaki niesie uporządkowana i czysta przestrzeń. Kompleksowość naszych usług sprawi, że rozdzielanie codziennych, przyziemnych spraw pomiędzy sprzątaczkę, ogrodnika, pralnie i pracownika myjni samochodowej już nie będzie konieczne!

1
Wykonanych prac
1
Klientów
1
h
Przepracowanych godzin
1
m2
Sprzątniętej powierzchni